Вакуумний пневмоперевантажувач зерна: міфи і їх викриття
У цьому огляді розглянемо важливі злободенні питання, які допоможуть вам вирішити: купити пневмоперевантажувач або ж немає, а якщо купити пневмоперевантажувач, то який?
Міф 1. Реальна продуктивність перевантажувачі зерна завжди на порядок нижче заявленої
Звичайно, один вакуумний пневмоперевантажувач зерна іншому ворожнечу. Якщо попадеться неякісний перевантажувачі зерна, то таке можливо. Взагалі кажучи, існує кілька додаткових факторів, які знижують продуктивність по відношенню до оптимальної. І в інструкції з експлуатації це обумовлено.
Зокрема пневмоперевантажувач зерна втрачає продуктивність:
- при підвищеній вологості зернових культур
- при підвищеної забрудненості зернових культур
- при роботі на довгій транспортної дистанції
- при підйомі зернових культур на значну висоту
- нарешті, при використанні колін, особливо 90 градусних.
Пневмоперевантажувач зерна з Німеччини і наш досвід роботи з ним спростовує міф 1. При дотриманні норм експлуатації, а саме, при транспортуванні по прямій лінії на відстані до 15 метрів чистого, сухого зерна німецький навантажувач дає стільки ефективності, скільки заявлено. Причиною цього є довгий досвід роботи німецького виробника, продумана конструкція і висока якість виготовлення деталей.
Завдяки цьому німецький вакуумний пневмоперевантажувач працює надійно, довго і з обумовленою продуктивністю. Ми вважаємо, саме такий пневмоперевантажувач купити варто.
Міф 2. Обслуговування/монтаж пневмоперевантажувача трудомісткий процес
Обслуговування/монтаж залежить від конструкцій, які має пневмоперевантажувач зерна і транспортний шлях. Німецький вакуумний пневмоперевантажувач, забезпечений спеціально розробленими DS-засувками. Вони дають можливість швидко змінювати довжину труб, відповідно відстань транспортування.
Цей пневмоперевантажувач зерна славиться своєю мобільністю. Пересувати/монтувати вакуумний пневмоперевантажувач і транспортний шлях, як каже наш досвід роботи з ним, може 1 людина, стики легко об'єднуються та роз'єднуються.
Тому міфічна складність експлуатації не може бути перешкодою, щоб купити пневмоперевантажувач.
Міф 3. Всмоктувальний шланг перевантажувача не гнучкий і швидко ламається
Нерідко нам доводилося читати негативні відгуки про те що пневмоперевантажувач зерна пострадянського виробництва має або негнучкий шланг, яким не вдається підібрати зерно для всмоктування в завершальній стадії роботи, або ж він гнучкий, але швидко протирається.
Вакуумний пневмоперевантажувач з Німеччини не має таких недоліків, оскільки виготовлений з якісного матеріалу, який забезпечує і потрібну гнучкість і довготривалість використання. Саме німецький пневмоперевантажувач купити краще, щоб не виникало зайвих проблем в експлуатації.
Міф 4. Завжди доведеться довантажувати зерно вручну
Довантажувати зерно вручну може знадобиться в разі використання неякісного пневмоперевантажувач. Наприклад, як було сказано в попередньому пункті, якщо шланг негнучкий. З досвіду роботи, можемо сказати що вакуумний пневмопперевантажувач із Німеччини має всмоктувальну насадку, яка добре підбирає все зерно, хіба що потрібно підгорнути його з периферії. Довантажувати вручну, маючи цей пневмопперевантажувач зерна, немає ніякої необхідності.
Отже, сподіваємося ми відповіли на найбільш важливі питання про нюанси експлуатації пневмоперевантажувача зерна. Тепер вирішувати вам, який пневмоперевантажувач купити.
- Внесення мінеральних добрив восени та навесні: основні принципиОсновна відмінність між осіннім і весняним добривом полягає в їхньому призначенні. Правильно внесене універсальне весняне добриво сприяє росту, гарному зав'язуванню плодів, високому плодоношенню. Осіннє добриво сприяє гарному укоріненню, зміцненню імунітету рослин, стійкості до шкідників і несприятливих погодних факторів.Повна версія статті
- Виробництво мінеральних добривВиробництво мінеральних добрив - це складний технологічний процес, спрямований на створення високоефективних засобів для живлення рослин. Сучасні добрива, особливо пролонгованої дії, дають змогу оптимізувати сільськогосподарське виробництво, підвищуючи врожайність і покращуючи якість продукції за мінімального впливу на довкілля. Читайте докладніше про це в статті.Повна версія статті