Відомо, що під час роботи із зерном, під час навантажувальних і розвантажувальних робіт часто використовують вакуумний погрузчик зерна.
Для чого призначений вакуумний навантажувач зерна?
Отже, навантажувач зерна призначений для транспортування зерна на велику дистанцію.
Вакуумний навантажувач не є єдиним обладнанням, яке може виконувати цю роботу. Він входить до невеликої кількості агрегатів-перевалочників. Однак, як і будь-яке інше обладнання, застосовується навантажувач зерна за певних умов.
За яких умов краще застосовувати вакуумний навантажувач зерна?
Найкраще застосовувати вакуумні навантажувачі зерна:
- якщо йдеться про перевантаження зерна з місць важкодоступних для під'їзду великогабаритного транспорту,
- якщо йдеться про перевалку зерна на висоту 7-12 м і вище,
- якщо перевантаження зерна потрібне із закритих і обмежених ємностей або контейнерів.
Робота такого обладнання дасть змогу швидко і, головне, без значної шкоди для самого зерна (часто механічне обладнання травмує зерно) здійснити перевалку зернової продукції.
Розглянемо більш детально кілька реальних прикладів, за яких найкраще використовувати навантажувач зерна вакуумний. Часто, у спадок з совкових часів залишаються площі для зберігання зерна, які не пристосовані до сучасних операційних реалій. Як правило, такі складські приміщення старі, мають обмежену висоту і незручні під'їзні шляхи для сучасних 30-ти тонних зерновозів.
Висота борту зерновоза мінімум 4 метри, довжина 13 м, висота по кабіні до 5 ти метрів. Увійти такому автомобілю в склад із низькими стелями неможливо. Транспортування зерна зі складу в авто складно здійсненне.
Тому, адаптуючи старе до сьогоднішніх реалій, до низького складу прилаштовують легкої конструкції навіс, що дає змогу заходити під нього фурі, а зі складу прокладають транспортний шлях із металевих труб, якими вакуумний навантажувач перекачує зерно в приймальний кузов автомобіля.
Інший варіант, коли необхідно перевантажити зерно з фури в силос заввишки 8-12 м, за відсутності прямого приймання, наприклад, завальної ями для норії, можна використовувати вакуумний навантажувач із приймальною тарілкою, куди з фури самопливом подається зерно і звідки пневматикою перевантажується в силос.
Також існують обставини для перевалки зерна з вагона в контейнер горизонтального базування де практично єдиним варіантом є побудова транспортної колії з труб прямого напрямку. Де потік повітря фактично виштовхує зерно в протилежну стіну контейнера забиваючи його під саму стелю.
Важливо відзначити що стандартною комплектацією вакуумного навантажувача є наступний набір складових:
- вакуумний навантажувач зерна;
- гнучкий поліуретановий шланг завдовжки 2.5 м з хомутом;
- гнучкий металевий шланг довжиною 2.5 м з хомутом;
- універсальна всмоктувальна насадка з хомутом;
- коліно 90 градусів у кількості 2-х штук;
- кілька труб 1 м і 3 м завдовжки для нагнітання;
- електричний щит управління.
Повний шлях транспортування формується залежно від конкретних потреб і умов виконання завдань перевалки.
Яка продуктивність у вакуумного навантажувача зерна?
Важливо розуміти, яку продуктивність видає вакуумний навантажувач і які обставини впливають на це. Розкид продуктивностей величезний — від 5-ти тонн/год до 200 тонн/год. Однак, ця продуктивність видається за умови застосування вакуумного навантажувача згідно з нормами, встановленими заводом-виробником.
До прикладу, до таких норм належить стан зернової маси, яка підлягає транспортуванню. Вона повинна мати вологість не вище 14-15%, по пшениці та кукурудзі щільність на 1м3 має становити 750 кг і бути низької засміченості.
Також впливає на продуктивність довжина транспортного шляху, при цьому різні комбінації довжини ділянки на всмоктування і довжини ділянки на транспортування можуть видавати різні варіації. Так, якщо довжина рукава на всмоктування більша за 7-ми метрів, продуктивність різко падатиме. Те ж саме можна сказати, якщо транспортний шлях на видачу має безліч поворотних колін, особливо під час спрямування у висоту.
Ну і найбільш важливим фактором, який впливає на рівень продуктивності вакуумного навантажувача, є потужність його мотора, а також привід його запуску в роботу. Що вища потужність мотора, то вища його продуктивність. Є моделі, що працюють від електроприводу, і є — від ВВП трактора.
У нашому асортименті є високопродуктивні датські вакуумні навантажувачі зерна, що мають продуктивність до 120 т/год; довжина транспортування — до 180 метрів (на продуктивність впливають сорт зерна, його вологість, засміченість, а також довжина і прямолінійність шляху транспортування).
З якими культурами найкраще працює вакуумний навантажувач зерна?
Пневматичний агрегат вакуумний навантажувач використовується для транспортування виключно зернових культур, а також бобових, злакових та інших, але пряме призначення — це зерно (пшениця, кукурудза, ячмінь).
Додатковий бонус пневмо перевалки - підсушування в процесі перевантаження зернової продукції в літній період.
Купити вакуумний навантажувач зерна – умови поставки, вибір виробника
Наша компанія пропонує вакуумні навантажувачі зерна виробництва Польщі, Німеччини, Данії. Найбільш популярна продуктивність, яка затребувана на ринку, становить від 10 до 35 т/год. Також мають попит і високопродуктивні навантажувачі від 40 до 120 т/год.
Як правило, навантажувачі підбираються індивідуально залежно від потреби і виниклих завдань перевалки. Наші фахівці безкоштовно проконсультують і розкажуть умови поставки тієї чи іншої моделі. Деталі по контактах зазначених на сайті.
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Данія |
Виробник | Спадщина |
Продуктивність | до 120 т/год |
Дальність транспортування | до 180 м |
- Ціна: Ціну уточнюйте