Сушарки для зерна
Україна – одна з провідних у світі країн по виробництву сільськогосподарських культур. Але врожай треба не тільки зібрати, але і правильно зберегти для подальшої переробки.
Найважливішим етапом у підготовці до переробки врожаю є його просушування та зберігання правильно обладнаних для цього місцях. Адже зернові, а також бобові і навіть олійні культури мають свою природну, природну вологу. Крім того, в залежності від того, скільки опадів випало в році, також буде залежати якість зернового матеріалу.
Для чого сільгосп підприємств сушарка для зерна?
Підвищена вологість може призвести до гниття, перегріву та займання або ж запліснявінню зерна. Щоб цього не сталося, використовуються сушарки для зерна. Вони бувають як невеликими – для приватних господарств, так і величезними, з переробною потужністю в кілька тисяч тонн на годину – для великих аграрних комплексів.
Сушарки приносять користь не лише в якості інструменту для тривалого зберігання врожаю, збереження всіх поживних речовин в зерні бобових, але також можуть служити як сховища, або ж як зручний сайт для фасування продукції.
Функції зерносушарок
Сучасні сушарки дозволяють:
- розпізнавати вид зернових і регулювати відповідно до цього систему вентилювання;
- знищувати шкідників;
- відводити конденсат;
- захищати збережене від опадів і підвищеної вологості повітря;
- перешкоджати пошкодження зерна тваринами і птахами;
- зберігати зерновий матеріал на протязі цілого року;
- зручно спостерігати за станом зерна всередині за допомогою маленьких люків, а також цифрових індикаторів, дані яких виводяться на комп'ютер.
В таких ємностях можна зберігати пшеницю, овес, ячмінь, кукурудзу, бобові, олійні (рапс, соняшник), горіхи.
Виготовляють сушарки для зерна із сталі, покритої сплавом цинку. Для регіонів, в яких часто переважає вітряна погода, пропонується спеціально розроблена конструкція, з додатковими кріпленнями.
Принцип роботи сушарки для зерна
Сам принцип роботи сушарки полягає в наступному. Зерновий матеріал з допомогою шнекового транспортера подається в закриту ємність. Генератор подає тепле повітря, який піднімається вгору, а спеціальні системи вентилювання сприяють рівномірному циркуляції гарячого і холодного повітря по всій ємності.
При необхідності деякі культури можуть просушуватися повторно, в залежності від того, для якої мети – посіву або ж споживання в їжу призначається даний зерновий матеріал.
- Виробництво мінеральних добривВиробництво мінеральних добрив - це складний технологічний процес, спрямований на створення високоефективних засобів для живлення рослин. Сучасні добрива, особливо пролонгованої дії, дають змогу оптимізувати сільськогосподарське виробництво, підвищуючи врожайність і покращуючи якість продукції за мінімального впливу на довкілля. Читайте докладніше про це в статті.Повна версія статті
- Органічні добрива: запорука родючого ґрунту і рясного врожаюОрганічні та мінеральні добрива потрібні, щоб істотно збільшити врожай. Якщо ви роздумуєте над питанням чи варто органічні добрива купити, то сподіваємося ми допоможемо вам. У цій статті зосередимо увагу саме на органічних натуральних добривах.Повна версія статті