Обладнання для виготовлення комбікорму - типи та складові
Для вітчизняних підприємців, які працюють в аграрній галузі, в останній час відкрилося багато нових можливостей. Тепер аграрії прагнуть не тільки заповнити та утвердитися на внутрішньому ринку, але й вийти на закордонні.
Купити обладнання для виготовлення комбікорму
Зараз однією з цікавих ніш стало виробництво комбікорму. Адже новітнє обладнання для виробництва комбікорму в Україні дозволяє виробляти корми для тварин дуже високої якості. За своїм складом, харчових цінностей і користь для тварин, вони не тільки не поступаються, але і часто виявляються на порядок краще закордонних аналогів.
До того ж, виробництво комбікормів в Україні екологічний процес, так як всі сировина використовується місцевий. Такі підприємства працюють в безвідходному режимі, що підвищує їхню економічну міць і рентабельність.
Обладнання для виробництва комбікорму за своїм складом і обсягом виробництва умовно можна поділити на:
- комбікормові установки (для малих господарств; продуктивність — 1–3 т/год; напівавтомат);
- комбікормові лінії (для малих і середніх господарств; 3–5 т/год; напівавтомат або автомат);
- комбікормові цехи (для середніх господарств; 5–8 т/год; можуть складатися з декількох ліній);
- комбікормові заводи (для великих господарств; від 8 т/год; автоматизована система з повним циклом виробництва комбікорму з високою продуктивністю).
Комбікормова установка — це просте комплексне пристрій, головні складові якого — зернодробарки і змішувач. При виробництві комбікормів використовують в основному молоткові зернодробарки з нагнітачем або ж без нього. На них розмелюють ячмінь, жито, овес, пшеницю та інші злаки.
Змішувачі кормів бувають горизонтальні, діагональні та вертикальні. Горизонтальні і діагональні змішувачі відрізняються в першу чергу точністю змішування продукції. Їх більше ставлять у технологічних лініях цехів на заводах з великою місткістю і продуктивністю — адже туди також можна додавати рідкі добавки — вони не випливають. Вертикальні змішувачі більше підходять для малих господарств через компактності.
Комбікормові лінії від установок відрізняються більшою потужністю виробництва. Останні можна використовувати в приватному господарстві. Комбікормові лінії у високій мірі автоматизовані і оснащені комп'ютерною програмою, яка визначає швидкість, ступінь помелу і рецепт одержуваного корми.
Комбікормовий цех може складатися з декількох комбікормових ліній і додатково містить блок грануляції комбікорму.
Комбікормовий завод — це повний цикл виробництва комбікорму, він може складатися з декількох комбікормових цехів і додатково містить систему дозування і фасування. Комбікормовий завод — прерогатива великих господарств. Йому характерна автоматизована система з повним циклом виробництва комбікорму з високою продуктивністю.
Якщо вас зацікавила обладнання для виробництва комбікорму, ціна на неї залежить від розміру, потужності і країни виробника даного товару.
Світ, як ми його знаємо, змінюється прискореними темпами. Зростання населення буде надавати все більший тиск на виробництво продуктів харчування. В майбутньому будуть пред'являтися більш високі вимоги в аспекті ефективного використання кормових ресурсів.
Обладнання для виробництва комбікорму, яке виробляє раціоналізований корм — важлива частина відповіді на нові виклики.
- Внесення мінеральних добрив восени та навесні: основні принципиОсновна відмінність між осіннім і весняним добривом полягає в їхньому призначенні. Правильно внесене універсальне весняне добриво сприяє росту, гарному зав'язуванню плодів, високому плодоношенню. Осіннє добриво сприяє гарному укоріненню, зміцненню імунітету рослин, стійкості до шкідників і несприятливих погодних факторів.Повна версія статті
- Виробництво мінеральних добривВиробництво мінеральних добрив - це складний технологічний процес, спрямований на створення високоефективних засобів для живлення рослин. Сучасні добрива, особливо пролонгованої дії, дають змогу оптимізувати сільськогосподарське виробництво, підвищуючи врожайність і покращуючи якість продукції за мінімального впливу на довкілля. Читайте докладніше про це в статті.Повна версія статті