Лінія гранулювання — що і як
1. Лінія гранулювання комбікормів
1.1. Для чого потрібна лінія гранулювання комбікормів
Аграрні підприємства, які виробляють комбікорм, нерідко випускають свою продукцію у вигляді гранул. Таким чином досягається відразу кілька цілей:
- дотримується необхідна консистенція і пропорції корисних речовин у кормі;
- товар зручно фасувати, упаковувати і транспортувати;
- легко відміряти необхідну кількість корму для щоденного раціону тварин.
1.2. З чого складається лінія гранулювання комбікормів
Випускати корм у вигляді гранул допоможе лінія гранулювання комбікорму. Вона являє собою окремий вид обладнання, який складається в основному з:
- бункера, в який подається сировина (попередньо оброблене дробаркою);
- змішувача з зволожувачем (який безперервно помішуючи зволожену масу, направляє її до гранулятору);
- гранулювального преса – це основна частина обладнання, гранули виходять способом продавлювання маси рухомими роликами через отвори в нерухомій, стаціонарної матриці;
- система охолодження і сортування гранул. Гарячі гранули потоком повітря виносяться на сито охолоджувального барабана. Потім вентилятором подається холодне повітря, яке охолоджує корм, а також прибирає з нього зайву вологість;
- пульта керування.
2. Лінія гранулювання пелет
Таким чином можна перетворювати в гранули не тільки корм, але і залишки врожаю, тирсу та інші продукти переробки дерева, а також торф, солому, стебла та лушпиння соняшника. У першому випадку ми отримаємо кормові гранули, а в другому випадку паливні гранули (пелети).
Ще гранулювати можна курячий послід, гранули з якого можна застосовувати як паливо або органічне добриво. Для зручної переробки й пакування палива призначається лінія гранулювання пелет Україна.
2.1. Лінія гранулювання соломи
Багато підприємств вважають за краще працювати на екологічно чистому паливі. Адже так вони не забруднюють навколишнє середовище і крім того випускають продукцію вкрай високої якості. Власна лінія гранулювання соломи дозволяє не тільки забезпечити себе ефективними енергоносіями й не залежати від їх покупки, але ще й заощадити достатню кількість коштів, бо вона може працювати майже на будь-якому виді сировини:
- солома;
- торф;
- гречане лушпиння;
- стебла соняшнику;
- стебла пшениці та інших злакових.
2.2. Лінія гранулювання тирси
Якщо ви займаєтеся заготівлею й переробкою деревини, то додатковий дохід для вашого бізнесу принесе лінія гранулювання тирси. Адже тирсу швидко згоряють, даючи при цьому велику кількість тепла. На тирсу подається гарячий пар, він робить суміш пластичної і слухняною. Потім з неї формується рулон необхідного розміру і висушується потоком гарячого повітря.
Як бачимо, лінія гранулювання може бути використана в дуже різних галузях, бажаємо, щоб вона стала новим важливим етапом вашого підприємництва.
- Внесення мінеральних добрив восени та навесні: основні принципиОсновна відмінність між осіннім і весняним добривом полягає в їхньому призначенні. Правильно внесене універсальне весняне добриво сприяє росту, гарному зав'язуванню плодів, високому плодоношенню. Осіннє добриво сприяє гарному укоріненню, зміцненню імунітету рослин, стійкості до шкідників і несприятливих погодних факторів.Повна версія статті
- Виробництво мінеральних добривВиробництво мінеральних добрив - це складний технологічний процес, спрямований на створення високоефективних засобів для живлення рослин. Сучасні добрива, особливо пролонгованої дії, дають змогу оптимізувати сільськогосподарське виробництво, підвищуючи врожайність і покращуючи якість продукції за мінімального впливу на довкілля. Читайте докладніше про це в статті.Повна версія статті