Скребковий конвеєр для транспортування сипучих
Для транспортування сипучих сумішей, особливо якщо це вантаж великого об'єднання єму, використовують механічні транспортери. Одним з таких механізмів є скребковий конвеєр. За конструкцією він являє собою жолоб (накритий або відкритий), уздовж якого рухаються залізні ланцюги, що приводяться в рух за допомогою мотора-редуктора. До ланцюгів, на певній, однаковій відстані, прикріплені скребки (прямокутні металеві пластини), що можуть занурюватися в сипучу суміш, котру треба пересувати.
Занурившись, та рухаючись уздовж жолоба, скребки переміщують вантаж в потрібному напрямку. У декотрих механізмах скребки можна пересувати (регулюючи їх частоту – рідше або частіше). Це дуже корисно, коли ви працюєте з різними по структурі вантажами.
Скребкові транспортери бувають як зі звичайним рухом, так і з реверсивним (двостороннім). Ланцюги отримують напрямок руху за допомогою приводу.
Основними користувачами, які використовують скребковий транспортер, є аграрна промисловість та гірничовидобувна галузь. Такий механізм є дуже зручний для пересування зерна, оскільки може працювати з великими обсягами вантажу безперервно, не пошкоджуючи його.
Установлюють скребкові конвеєри на заводах та млинах, там за їхньою допомогою пересувають зерно від бункерів до місць перероблювання.
Також даний вид транспортування можна застосувати і для розвантаження чи навантаження автомобілів чі вагонів. Для цього використовують транспортер з конструкцією, яка дозволяє міняти кут нахилу, а зерно подається за допомогою шнекового пристрою.
У важкій промисловості скребковими транспортерами переміщують, в основному, вугілля та залізну руду. Їхня зносостійкість, довгий термін експлуатації та велика потужність роблять їх просто незамінними у цій галузі. На великих підприємствах залучені установки, які здатні перевантажувати кілька сотень тон за годину.
Конвеєри для підземного та наземного використання відрізняються своїм поглядом порівняно мало.
Конструкція скребкового транспортера доволі проста:
- жолоб, по якому рухається вантаж (з міцної сталі, може бути додатково укріплений);
- ланцюги, натягнуті на привід;
- скребки (прямокутні пластини, котрі, занурюючись у суміш, переміщують її);
- мотор з можливістю перемикати швидкості;
- ківш для переміщення вантажу (в окремих випадках);
- каркас із можливістю регулювати кут нахилу установки;
- ролики (іноді по боках), котрі допомагають краще рухати вантаж.
Для переміщення вантажу, який створює багато пилу, або може виділяти шкідливі речовини (наприклад, хімічні добрива чи уранова руда), використовують трубний транспортер. Він являє собою закритий конвеєр, з віконцями для контролю руху суміші, та має доволі гнучку конструкцію.
Замовте скребковий конвеєр для вашого підприємства у компанії "Агрокіт".
- Внесення мінеральних добрив восени та навесні: основні принципиОсновна відмінність між осіннім і весняним добривом полягає в їхньому призначенні. Правильно внесене універсальне весняне добриво сприяє росту, гарному зав'язуванню плодів, високому плодоношенню. Осіннє добриво сприяє гарному укоріненню, зміцненню імунітету рослин, стійкості до шкідників і несприятливих погодних факторів.Повна версія статті
- Виробництво мінеральних добривВиробництво мінеральних добрив - це складний технологічний процес, спрямований на створення високоефективних засобів для живлення рослин. Сучасні добрива, особливо пролонгованої дії, дають змогу оптимізувати сільськогосподарське виробництво, підвищуючи врожайність і покращуючи якість продукції за мінімального впливу на довкілля. Читайте докладніше про це в статті.Повна версія статті