Які розміри біг бега мені потрібні?
Якщо ви вперше купуєте бігбеги, може виникнути природне питання: як підібрати розміри біг бега, що б відповідали моїм потребам? Адже в інтернеті пропонується величезний вибір розмірів біг-бегів. Який із них оптимальний для вас?
Щоб відповісти на це питання, треба враховувати два моменти:
- розміри біг-бега залежать від бажаного об’єма
- об’єм біг бега залежить від типу продукції, яку ви будете вантажити в нього.
Зазвичай біг бег має форму прямокутного паралелепіпеда. Основа бега варіює від 75 до 105 см (ширина і довжина), а висота - від 105 до 210 см.
Загальний об’єм бігбега визначається добутком ширини, множини і висоти. Так, приміром, біг бег з шириною 80 см, довжиною 100 см та висотою 150 см має об’єм 80*100*150=1,2 м куб.
Залежно від продукції, що буде перевозитися чи зберігатися в бігбегах, вам потрібні різні розміри бегів.
Бігбеги для тирси, стружки від 1,6 куб м
Якщо перевозитися буде тирса, стружка або тріска або інша речовина з низькою щільністю, вам краще підійдуть великі розміри бег-бегів. Зокрема, оптимальними для тирси буде високий біг бег розміром 90×90×200 або 90×90×220 см. Цей поліпропіленовий мішок вмістить від 1,6 до 1,8 куба продукції.
Біг-біги для пелет, гранули 1,5 куб м
Паливна пелета і кормова гранула мають більшу щільність, ніж непресована тирса чи тріска. Для транспортування чи зберігання пелет і гранул оптимальним є нижчий бігбег, розмір якого становить 90×90×180 або 90×90×200 см. В нього вміщається від 1,5 до 1,6 куба продукції.
Біг беги для зерна та олійних культур 1.2 куб м
Під зернові та олійні культури найчастіше використорують біг беги, розміри яких коливаються між 90*90*130 та 90×90×160 см. Ці беги об’ємом від 1,05 до 1,3 куб м. У поміщається приблизно 1 тонна пшениці, ячменю, сої, кукурудзи та інших культур залежно від їхньої щільності. Для переміщення тари вилковим навантажувачем зручно використоувати біг беги із завантажувальним і вивантажувальним клапанами, а також чотирма ручками (стропами).
Бігбеги для мінеральних добрив 0,9 куб м
При виборі оптимальних бігбегів для мінеральних добрив зазвичай зупиняються на розмірах 75*75*140 або 90×90×120 см, що дозволяє завантажити від 0,8 до 1 куб м продукції. Також є сенс замовити бігбеги з поліетиленовою вкладкою або/і ламінацією для додаткового захиту від вологи. Завантажувальний і вивантажувальний клапани є зручними для завантаження та вивантаження добрив.
Біг беги для будівельного сміття, металу, каменю 1 куб м
Для перевезення речовин з високою щільністю - будівельне сміття, камінь чи метал, оптимальними є невеликі розміри бігбегів з щільної тканини. Це допоможе захистити полотно від порізів гострими краями. Невеликі бігбеги розміром 90×90×120 см є надійними та функціональними для металостружки, каменю та сміття. Загальний об’єм продукції, що вміститься у таких розмір бега, - це 0,97 куб м.
Бігбеги для піску, цементу 0,9 куб м
Дрібнодисперсні сипучі матеріали, як пісок і цемент, оптимально засипати в бігбеги розміром 90×90×110 см із щільного полотна. Оскільки продукція є щільною, то об’єм 0,9 куб м вміщує близько 1 тонни вантажу. Такі бігбеги зручно переміщати і вилковим навантажувачем, і перевозити на великі відстані вантажним транспортом.
Бігбеги на експорт
Якщо вам потрібно відправити продукціюза кордон, то краще замовити індивідуальний пошив бігбегів під ваші потреби. Зателефонуйте нам, і менеджер допоможе вам визначити конструкцію і розміри бігбега, потрібного для вас.
- Внесення мінеральних добрив восени та навесні: основні принципиОсновна відмінність між осіннім і весняним добривом полягає в їхньому призначенні. Правильно внесене універсальне весняне добриво сприяє росту, гарному зав'язуванню плодів, високому плодоношенню. Осіннє добриво сприяє гарному укоріненню, зміцненню імунітету рослин, стійкості до шкідників і несприятливих погодних факторів.Повна версія статті
- Виробництво мінеральних добривВиробництво мінеральних добрив - це складний технологічний процес, спрямований на створення високоефективних засобів для живлення рослин. Сучасні добрива, особливо пролонгованої дії, дають змогу оптимізувати сільськогосподарське виробництво, підвищуючи врожайність і покращуючи якість продукції за мінімального впливу на довкілля. Читайте докладніше про це в статті.Повна версія статті