Гранулювання – завершальний етап у процесі виготовлення комбікорму
У процесі виготовлення комбікорму гранулювання – це завершальний етап. Спочатку всі складові подрібнюють до однорідної маси з допомогою дробарки. Потім у змішувачі суміш збагачують необхідними вітамінними і біодобавками.
У самому ж грануляторі суміш зволожується парою, щоб надати їй еластичність і збільшити здатність склеюватися. Готується свого роду тісто. Потім суміш пропускається через прес, який продавлює майбутній корм через отвори матриці (за принципом роботи м'ясорубки).
Готові гранули потрапляють на сито, обдуваються холодним повітрям, що забезпечує їх застигання, придбання потрібної консистенції, а також прибирає зайву вологу, що сприяє продовженню строку зберігання корму.
Якщо ви вирішили купити гранулятор комбікорму недорого, можете звернути увагу на б/у техніку. Так ви заощадите до 1/3 вартості товару. До того ж зможете переконатися, чи потрібен вам такий механізм.
Гранулятори застосовуються в двох основних сферах.
Перше це грануляція корми для тварин та птахів, де переробляється на гранулу:
- насіння;
- злаки;
- бобові;
- траву;
- ягоди.
Друга сфера це гранулювання сировини в пелету, тобто тверде паливо. Вихідним матеріалом для паливних гранул можуть послужити:
- солома;
- тирсу;
- стебла соняшнику;
- лушпиння соняшнику;
- торф;
- курячий послід.
Для того, хто піклується про здоров'я своїх тварин і якості тваринницької продукції, краще всього купити гранулятор комбікорму в Україні, щоб самим контролювати його якість. Вітчизняні виробники відрізняються високою якістю і нічим не поступаються, а за деякими параметрами навіть перевершують закордонних конкурентів.
По-перше, вибираючи вітчизняний гранулятор комбікорму ціна на нього буде набагато нижче.
По-друге, всі деталі виготовляються з високоякісної і зміцненої нержавіючої сталі, так що ви можете бути спокійні за зносостійкість і тривалий термін експлуатації вашої техніки.
Також ви отримаєте гарантію і швидке сервісне обслуговування, а в разі необхідності і ремонт. У вас завжди буде доступ до запасних деталей і можливість замінити необхідні частини техніки, не втрачаючи робочого часу.
- Виробництво мінеральних добривВиробництво мінеральних добрив - це складний технологічний процес, спрямований на створення високоефективних засобів для живлення рослин. Сучасні добрива, особливо пролонгованої дії, дають змогу оптимізувати сільськогосподарське виробництво, підвищуючи врожайність і покращуючи якість продукції за мінімального впливу на довкілля. Читайте докладніше про це в статті.Повна версія статті
- Органічні добрива: запорука родючого ґрунту і рясного врожаюОрганічні та мінеральні добрива потрібні, щоб істотно збільшити врожай. Якщо ви роздумуєте над питанням чи варто органічні добрива купити, то сподіваємося ми допоможемо вам. У цій статті зосередимо увагу саме на органічних натуральних добривах.Повна версія статті