Розвантажувач зерна з вагонів
При транспортуванні сільськогосподарської продукції або хімічної промисловості залізницею виникає питання швидкого завантаження вмісту вагонів.
Для цього використовуються розвантажувачі ж/д вагонів, які поділяються на:
- установки механічного дії;
- установки пневматичного дії.
Вивантаження сипучих матеріалів з вагонів
Вивантаження вагонів-хоперів відбувається за допомогою особливої конструкції і форми їх дна. Адже вагон-хопер — це вантажний вагон, який має здатність до самовыгрузке будь-якого сипкого вантажу. В основному, в таких вагонах перевозять: зерно, борошно, цукор, пісок, цемент, вугілля, руду, торф, щебінь.
Такий вагон має воронкоподібну форму, звужується донизу. Низ вагона оснащений декількома люками, при відкритті яких і відбувається вивантаження вмісту. Зерно, або ж інша сипуча суміш вивантажується під тиском власної ваги і потрапляє прямо в розвантажувач зернових вагонів (мобільний конвеєр на колесах, який кріпиться до низу вагона, під відкритими люками).
Потім за допомогою спеціальної труби переміщається в кузов вантажного автомобіля або ж у визначений для цих цілей складське приміщення. Виготовлені такі навантажувачі з особливою міцної сталі і додатково покриті фарбою або лаком.
Продуктивність агрегатів даного типу — близько 100 тонн на годину.
Також стрічковий розвантажувач вагонів крім високої мобільності відрізняється тим, що з його допомогою можна відразу пакувати зернові в біг-беги або спеціальні контейнери, що значно економить час і необхідні засоби для упаковки їх на складах.
Стрічковий і шнековий розвантажувач зерна
Відрізняється стрічковий розвантажувач зерна від шнекового ще і простотою конструкції. Адже він, по-суті, складається із стрічки транспортера, за якою вантаж рухається в спеціальний піддон, а звідти в трубу вивантаження. Шнековий розвантажувач зерна складається з декількох горизонтальних шнеків, з допомогою яких вантаж переміщується до ще одного шнека, встановленим під нахилом і сполученого з приймачем вантажу.
Застосування розвантажника ж/д вагонів
Слід зауважити, що розвантажувач залізничних вагонів має самий різноманітний спектр застосування:
- на платформах залізниці;
- у складських приміщеннях заводів з виробництва цементу, муки чи цукру;
- на базах прирейкових близько кар'єрів з виробленням піску, вугілля, каменю;
- у морських і річкових портах;
- у вантажній зоні аеропортів.
За допомогою розвантажника ж/д вагонів можна швидко перевантажити сировину з хопера в машину, для цього потрібно мінімум людей і техніки. Так що, це дуже зручний і потрібний агрегат.
- Виробництво мінеральних добривВиробництво мінеральних добрив - це складний технологічний процес, спрямований на створення високоефективних засобів для живлення рослин. Сучасні добрива, особливо пролонгованої дії, дають змогу оптимізувати сільськогосподарське виробництво, підвищуючи врожайність і покращуючи якість продукції за мінімального впливу на довкілля. Читайте докладніше про це в статті.Повна версія статті
- Органічні добрива: запорука родючого ґрунту і рясного врожаюОрганічні та мінеральні добрива потрібні, щоб істотно збільшити врожай. Якщо ви роздумуєте над питанням чи варто органічні добрива купити, то сподіваємося ми допоможемо вам. У цій статті зосередимо увагу саме на органічних натуральних добривах.Повна версія статті