Зернокидач вакуумний: принципи та особливості роботи
Зернокидач вакуумний — як це працює
Зернокидач вакуумний призначений для механізації вантажно-розвантажувальних робіт, транспортування зернових культур з допомогою приєднаних труб, колін, наповнення силосів або бункерів, формування насипів зерна. В залежності від завдань, які зернокидач пневматичний поставлений вирішити, можна використовувати або всмоктувально-нагнітальні моделі, або нагнітальні.
Транспортування зерна може здійснюватися як в горизонтальному, так і вертикальному напрямку. Зернокидач вакуумний може отримувати живлення від електромережі напругою 380 В, або від вала відбору потужності трактора. Моделі з дуже високою потужністю двигунів, як правило, мають свої двигуна, що працюють на дизелі або бензині.
Працює зернокидач вакуумний за принципом звичайного пилососа. На початку і кінці труби формується різниця тиску, за допомогою якого всмоктується повітря разом із зерновими культурами. Ті надходять у відсік циклону, де продукт сепарується, потім він попадає в лопатевої шлюз, де здійснюється нагнітання (виштовхування) продукції на відстань.
Пневматичний зернокидач має ряд переваг
Зернокидач вакуумний працює за принципом, який передбачає:
- По-перше, мінімум механічного впливу на продукцію, тому зернові не травмуються.
- По-друге, під час транспортування здійснюється просушування продукції, що економить гроші, які були б витрачені на сушку.
- Третє. До механічного зернометача пред'являється те ж вимога, що повинен забезпечувати пневматичний зернокидач, а саме герметичність. Адже герметичність безпосередньо пов'язана з продуктивністю.
У механічних зернометачів герметичність досягається за допомогою накладок. Накладки забезпечують герметичність, але в той же час, є великим мінусом, так як досить часто і швидко стираються. Пневматичний зернокидач з Німеччини позбавлений такого недоліку.
Як купити зернокидач якісний та надійний
Всім відомі зернометачі модельного ряду ЗМ. Вони можуть бути як надійно виготовлені, так і ненадійно. Але навіть якщо такі зернометачі якісні, вони мають деякі недоліки. Головним є той, що в таких зернометачів с/г культури схильні до механічного впливу, вони отримують шкоди і тому більш схильні до хвороб, а також кілька втрачають товарний вигляд.
Як було сказано раніше, вакуумний зернокидач впливає на зернові мінімально. Пневматичний зернокидач має ще деякими додатковими перевагами.
- По-перше, вакуумний зернокидач, Німеччина здатний працювати в обмеженому просторі.
- По-друге, для нього передбачена можливість швидкого зміни довжини і напрямку транспортування з допомогою труб, які мають DS-з'єднання. Якщо хочете купити зернокидач пневматичний якісним, краще купувати зернокидач з Німеччини.
Пропонуємо вакуумний зернокидач, Німеччина
Пневматичний зернокидач, Німеччина має ряд переваг. Крім вищесказаного, він має високу точність підгонки деталей і високою герметичністю. Корпус шлюзу виготовлений цільно з чавуну, що забезпечує високу зносостійкість. До речі, високу зносостійкість мають також транспортувальні труби. Крім великих зернових, вакуумний зернокидач може транспортувати ріпак або синтетичні гранули.
Пневматичний зернокидач купити у нас можна продуктивністю від 4 до 40 т/год. З допомогою транспортувальних труб можна переміщати товар на відстань до 100 метрів і на висоту до 8 м. Зернокидач вакуумний простий в обігу і не вимагає спеціальної кваліфікації.
Підводячи підсумок вищесказаного можемо зробити висновок, що купити зернокидач, Німеччина — це правильне рішення!
- Внесення мінеральних добрив восени та навесні: основні принципиОсновна відмінність між осіннім і весняним добривом полягає в їхньому призначенні. Правильно внесене універсальне весняне добриво сприяє росту, гарному зав'язуванню плодів, високому плодоношенню. Осіннє добриво сприяє гарному укоріненню, зміцненню імунітету рослин, стійкості до шкідників і несприятливих погодних факторів.Повна версія статті
- Виробництво мінеральних добривВиробництво мінеральних добрив - це складний технологічний процес, спрямований на створення високоефективних засобів для живлення рослин. Сучасні добрива, особливо пролонгованої дії, дають змогу оптимізувати сільськогосподарське виробництво, підвищуючи врожайність і покращуючи якість продукції за мінімального впливу на довкілля. Читайте докладніше про це в статті.Повна версія статті