Корзина
5 отзывов
Контакты
Группа Компаний «АГРОКИТ»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380966564175
+380443792027
Александр Тютенко
УкраинаКиевПромышленная 4
Карта

Кормозмішувач

Кормозмішувач

Кожне велике фермерське господарство праген не лише забезпечити свої потреби у якісному кормі, та покращити приплід худоби, а й продавати надлишки корму іншим споживачам, тим самим отримавши додаткове суттєве джерело прибутку.

Виробництво комбікорму являється перспективною галуззю на ринку аграрних послуг. Адже майже кожне велике фермерське господарство може не лише забезпечити свої потреби у якісному кормі, та покращити приплід худоби, а й продавати надлишки корму іншим споживачам, тим самим отримавши додаткове суттєве джерело прибутку.

Виготовляючи корм самостійно, ви зможете проконтролювати усі етапи його виробництва.

 • Від якості сировинної бази (для цього можна використовувати надлишок урожаю, який інколи буває вигідніше переробити самому, аніж продавати по невисоких цінах).
 • До рецептури готових кормів, котрі можна індивідуально розробляти для маленьких тварин, для птиці, риби та дорослих тварин.

Виготовлення корму для тварин проходить у кілька етапів:

 • сортування зерна;
 • дроблення сухих інгредієнтів (зерна, трави, коренеплодів);
 • змішування;
 • зволоження (для покращення пластичності маси);
 • додавання корисних добавок (кісткової муки, вітамінів, мінеральних добавок);
 • формування суміші у гранули;
 • висушування;
 • фасування у біг беги або навантаження у вантажні машини.

Важливим етапом є змішування, адже завдяки йому корм виходить добре збалансованим та має високі поживні якості. У цьому аграріям допомагає змішувач кормів.

Зазвичай змішувач кормів за достатньо невеликий час роботи 6‒10 хв здатен перемішати від 1 до 2 тонн корму. Це залежить від вологості та крупності помолу сировини.

Добре себе зарекомендував змішувач горизонтальний. Він працює за принципом, схожим до роботи м’ясорубки. Зовні схожий на прямокутну ємність, подрібнене зерно та інші інгредієнти він отримує за допомогою шнекового транспортера.

Усередині кормозмішувач має одну або кілька спіралей, занурених у суху суміш, які приводяться в рух мотором. Рухаючись, спіралі рухають і суміш.

Доволі просто виготовити невеликий змішувач кормів своїми руками.

Для цього потрібен каркас, можна зварити з листів сталі, мотор, з потужністю не менше 2 кВт, кілька спіралей, або можна виготовити самому з труби вузького діаметра основу, до якої кріпитимуться приварені лопатки помішувачі. Знизу такий пристрій треба оснастити віконцем для вивантаження.

Основні недоліки саморобного змішувача – високе пилоутворення, значна втрата кормових сумішей, особливо на великій швидкості роботи обладнання.

Набагато надійніше та простіше буде купити змішувач кормів. По-перше, він проходить усі необхідні перевірки в заводських умовах. По-друге, ви отримуєте продукт високої якості з гарантійним терміном та постгарантійним обслуговуванням.

Купить

Другие статьи
 • Сушилка для зерна на страже сохранности урожая
  Сушилка для зерна на страже сохранности урожая
  Не только вырастить, но и сохранить урожай - вот главное задание для аграриев. Крайне важно уберечь зерно от плесени, возгорания и протухания. Сушилка для зерна как раз и призвана справляться с этими и похожими на них проблемами.
  Полная версия статьи
 • Сушка для зерна
  Сушка для зерна
  Щоб зберегти зерно для подальшого вжитку та наступної посівної кампанії потрібна сушка для зерна. Для невеликих фермерських господарств підійде сушка для зерна своїми руками. Поширеним типом для просушування злаків також є сушка для зерна на...
  Полная версия статьи