Корзина
5 отзывов
Контакты
Группа Компаний «АГРОКИТ»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380966564175
+380443792027
Александр Тютенко
УкраинаКиевПромышленная 4
Карта

Сушка для зерна

Сушка для зерна

Щоб зберегти зерно для подальшого вжитку та наступної посівної кампанії потрібна сушка для зерна. Для невеликих фермерських господарств підійде сушка для зерна своїми руками. Поширеним типом для просушування злаків також є сушка для зерна на...

Виростити добрий урожай – це ще половина справи. Зберегти зерно для подальшого вжитку та наступної посівної кампанії – ось головне завдання, яке ставлять перед собою аграрії. Коли доводиться працювати зі збереженням зернових у великому об’ємі, одним з найважливіших моментів є просушування зерна та запобігання надмірному його перегріву з виникненням подальших, можливих, вогнищ нагрівання та займання.

Для цього споконвіку використовуються сушки для зерна. Фактично вони являють собою пристрій для стабільного промислового провітрювання зерна. Окрім запобігання займанню, хороша вентиляція помірно теплого повітря сприяє остаточному визріванню, утворенню більшої кількості поживних речовин та кращій схожості зерна у посівну кампанію.

Якою може бути сушка для зерна

Якщо вас цікавить сушка для зерна, ціна на неї залежатиме від типу обладнання.

Класифікують по принципу сушки:

  • Поточні (добре підходять для одночасного просушування великих партій зерна, але надмірно вологий продукт доведеться закладати по декілька раз)
  • Циклічні (процес завантаження, сушки, охолодження та відвантаження відбувається у певні етапи, можна контролювати рівень вологи, яку хочете забрати)

А також по принципу конструкції:

  • Мобільні
  • Баштові
  • Модульні
  • Шахтні

Сушка для зерна своїми руками

Найоптимальнішим за ціною варіантом буде сушка для зерна своїми руками. Такий пристрій ідеально підійде для невеликих фермерських господарств, коли нема потреби просушувати велику кількість зерна.

Найбільш простим у виготовленні буде пристрій барабанного типу, коли циліндрична посудина (барабан) із зерном всередині, обертається у вертикальній площині, цим забезпечуючи вентиляцію продукту. Виготовити такий пристрій можна з труби з вертикальними розділювачами всередині, що допоможе краще перемішувати зерно, яке знаходиться всередині.

Сушка для зерна на дровах

Поширеним типом для просушування злаків також є сушка для зерна на дровах. Вони складаються з нагрівальної печі та камери для просушування зерна. Камери можуть бути як нерухомі (сушки періодичної дії) так і в безперервному невеликому русі (сушки безперервної дії).

Теплова енергія передається шляхом конвекції, та теж має декілька різновидів. В калориферних пристроях тепло передається зерну тільки через кладку печі або спеціальну трубу. При цьому втрачається велика кількість тепла. Топки прямої дії забезпечують обігрів зерна сумішшю паливних газів з повітрям.

Другие статьи