Корзина
3 отзыва
Контакты
Группа Компаний «АГРОКИТ»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380966564175
+380443792027
+380443792028факс
Александр Тютенко
УкраинаКиевПромышленная 4
Карта

Пневматична молоткова зернодробарка для виготовлення кормів

Пневматична молоткова зернодробарка для виготовлення кормів

Загальновідомо, що подрібнення зерна підвищує рівень засвоюваності поживних речовин тваринами. Вживання подрібненого зерна разом з іншими компонентами годівлі, обумовлює швидкий набір ваги у тварин. Подрібнене зерно, на відміну від цілого, більш уразливе до дії різноманітних мікроорганізмів, які псують корм. Усі ці питання вирішить молоткова зернодробарка, яка забезпечить тварин свіжим, корисним і зручним для споживання кормом.

Молоткова зернодробарка — принцип дії

Молоткова зернодробарка вирізняється тим, що дрібнення зерна в ній здійснюється ударною дією молотків, деки й решета. Кожен удар молотка по зерну спричинює дрібнення та відкидання на решето де матеріал, який не проник крізь отвори, потрапляє у повітряний потік і дрібниться додатково повторними ударами молотків та ударами об встановлену деку. Для розмелювання зернових культур зазвичай застосовують пластинчасті молотки прямокутної форми. Швидкість обертання молотків є одним з ключових факторів ефективності роботи дробарки. Також на продуктивність впливають площа сит, вид сировини та його вологість.

Пневматична зернодробарка зручна тим, що окрім функції дроблення зерна, виконує функцію його транспортування. За допомогою всмоктувального пристрою здійснюється подача зерна в дробильну камеру. Опісля подрібнення, продукція пневматично подається далі на змішувач, буферну місткість, машину та ін.

Як вибрати якісну зернодробарку для виготовлення кормів?

Якщо ви власник сільськогосподарського підприємства або господарства, то купити зернодробарку вам необхідно. Залишається вибрати потрібну та якісну. Продуктивність молоткової зернодробарки обирається відповідно до розміру господарства. Пневматична зернодробарка обирається в разі необхідності значного транспортування продукції. Досить важливим критерієм при виборі молоткової зернодробарки є її виробник. Обираючи бренд світового чи принаймні європейського визнання ви гарантуєте собі купівлю зернодробарки, яка буде ефективно й надійно служити на благо вашого господарства.

Варто купити зернодробарку молоткову (Німеччина)

Купити зернодробарку молоткову німецького виробництва варто з таких причин:

  • Всесвітньо відомий бренд сільськогосподарської техніки відповідає за якість молоткової зернодробарки. Вона виготовлена з якісних матеріалів, що сприяє довгій, надійній роботі.
  • Простота експлуатації
  • Молоткова зернодробарка (Німеччина) вирізняються енергоощадливістю,
  • Має продуману конструкцію
  • Пневматична зернодробарка (Німеччина) вирізняються надійністю та легкістю компоновки деталей

Саме із цих причин ми радимо купити зернодробарку з Німеччини.