Корзина
5 отзывов
Контакты
Группа Компаний «АГРОКИТ»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380966564175
+380443792027
Александр Тютенко
УкраинаКиевПромышленная 4
Карта

Навантажувач вагонів, розвантажувач вагонів, навантажувач судна

Навантажувач вагонів, розвантажувач вагонів, навантажувач судна

Універсальним помічником в аграрному господарстві (чи великому чи середнього розміру) є навантажувач. Якщо вас зацікавив навантажувач вагонів, навантажувач судна чи розвантажувач вагонів, то купити таке обладнання необхідно тільки після...

Сільське господарство давно вже перейшло з важкої ручної праці на використання спеціалізованої сільськогосподарської техніки. Це дозволяє пришвидшувати темпи збору та обробки врожаю, тим самим забезпечуючи відсутність втрат через погодні умови, або, скажімо, неякісне зберігання.

Універсальним помічником в аграрному господарстві, не важливо чи це велике підприємство, чи ферма невеликого розміру стає телескопічний навантажувач. Він здатен виконувати роль багатьох машин одночасно, і, залежно від конструкції, дозволяє робити такі операції:

 • навантаження резервуарів;
 • розвантаження їх;
 • перевезення вантажів;
 • складські роботи;
 • дорожні роботи (ремонт);
 • роботи на висоті (з електромережами чи в будівництві);
 • закладання фундаментів.

На вигляд, навантажувач схожий на трактор, поєднаний з навісним обладнанням, різноманітність якого дозволяє виконувати широкий спектр робіт практично у будь-якій сфері.

Наприклад, це може бути:

 • ківш для збирання і навантаження зернових культур;
 • вила для прибирання посліду у тваринництві;
 • спеціальні зачепи, якими при роботі в полі збирають тюки з упакованою зібраною продукцією;
 • ківш для роботи з коренеплодами;
 • екскаватор для виконання земляних робіт;
 • стріла крану, що використовує гідравлічну лебідку;
 • резервуар для бетону;
 • бетономішалка;
 • пасажирська платформа.

На відміну від невеликих навантажувачів, телескопічний навантажувач судна має великі габарити, кількатонну вагу, і рухається він уздовж борта судна по рейках. Продуктивність такого навантажувача становить кілька сотень тонн за годину.

Якщо є потреба навантажувати менш габаритні судна з необладнаного рейками пірса, то навантажувач судна може бути оснащений широкими шинами, які мають глибокий профіль. По своїй суті це стрічковий транспортер, який може змінювати свою висоту.

Коли йдеться про завантаження зерна, то саме стрічковий транспортер забезпечує мінімальну механічну взаємодію з продукцією, отже, зерно дійде за адресою цілим. Також, зрештою, можна зазначити, що навантажувач судна Україна коштує значно дешевше зарубіжних аналогів.

Ще однією практично універсальною технікою схожого типу є навантажувач вагонів. Це машина для навантаження у вагони сипких речовин (піску, цементу, зерна, щебеню, вугілля). Ще однією функцією цієї машини є складання важкогабаритних вантажів у штабелі. Я

к не дивно виникненню подібних механізмів сприяла Перша Світова Війна. Брак робочих рук на складських приміщеннях спонукав одразу декілька різних фірм одночасно взятися за розробку навантажувача.

Схожим за принципом дії є і розвантажувач вагонів. Працює він від електромережі чи дизельного живлення трактора, до якого кріпиться. Являє собою дана установка раму, до якої кріпляться горизонтальні шнеки, а також один вертикальний шнек, який може розкладатися. Горизонтальні шнеки кріпляться до дна вагона, з допомогою вертикального шнека зерно або інша сипуча суміш пересипається до кузова автомобіля або до складського приміщення.

Якщо вас зацікавив навантажувач вагонів, навантажувач судна чи розвантажувач вагонів, то купити даного типу обладнання необхідно тільки після консультації зі спеціалістами в цій сфері.

Другие статьи
 • Сушилка для зерна на страже сохранности урожая
  Сушилка для зерна на страже сохранности урожая
  Не только вырастить, но и сохранить урожай - вот главное задание для аграриев. Крайне важно уберечь зерно от плесени, возгорания и протухания. Сушилка для зерна как раз и призвана справляться с этими и похожими на них проблемами.
  Полная версия статьи
 • Сушка для зерна
  Сушка для зерна
  Щоб зберегти зерно для подальшого вжитку та наступної посівної кампанії потрібна сушка для зерна. Для невеликих фермерських господарств підійде сушка для зерна своїми руками. Поширеним типом для просушування злаків також є сушка для зерна на...
  Полная версия статьи