Бункер для пелет: загальні відомості, різноманітність, ціна
Хоча зараз модно переходити на енергоощадне екологічно чисте паливо, проте багато промислові потужності все ще розраховані на споживання твердого палива:
- вугілля,
- торфу,
- паливних пелет,
- дров,
- соломи.
Та й багато об'єктів міської інфраструктури (школи, лікарні, дитячі садки) також використовують цю категорію палива.
При опаленні твердим паливом (наприклад, паливними пелетами) воно за допомогою шнека, керованого електричною системою, надходить в опалювальний котел. Щоб якомога більше мінімізувати людський фактор і налагодити безперебійне виробництво, при зберіганні пелет використовують спеціальний бункер для пелет ціна на який буде залежати від країни-виробника, а також обсягу, на який розрахований бункер.
Оскільки бункер для пелет перебуває безпосередньо поряд з палаючим котлом, щоб уберегти паливо від перегріву і загоряння, бункера виготовляють з особливою жароміцної збагаченої вуглецем стали, яка, до того ж, покрита спеціальним покриттям з порошкоподібного полімеру. Сам бункер для пелет виглядає як прямокутний контейнер, внутрішні межі якого побудовані під нахилом. Дотримується такої кут, щоб при будь-якому завантаженні бункера (повної або часткової) пелети самі, під дією власної ваги, безперешкодно зсипалися до шнек, який потім транспортує їх в котел. Бункер для пелет купити можна і в мобільному вигляді — при бажанні клієнта в нижній частині обладнання можуть бути встановлені коліщатка.
Якщо ви вирішили купити бункер для пелет, то спочатку визначитеся з розмірами. Адже для різних підприємств потрібен різний обсяг палива. Найчастіше використовують бункера на 100, 200, 300, 500, 700, 1000, 1500 м³.
Вітчизняні бункерні комплекси зарекомендували себе нічим не гірші від закордонних, а за ціною їх купувати набагато вигідніше. Вітчизняні виробники використовують тільки високоякісну сталь українського виробництва, яка добре зарекомендувала себе у всьому світі. Вас цікавить бункер для пелет купити Україна? З широким асортиментом обладнання ви можете ознайомитися на сайті.
- Виробництво мінеральних добривВиробництво мінеральних добрив - це складний технологічний процес, спрямований на створення високоефективних засобів для живлення рослин. Сучасні добрива, особливо пролонгованої дії, дають змогу оптимізувати сільськогосподарське виробництво, підвищуючи врожайність і покращуючи якість продукції за мінімального впливу на довкілля. Читайте докладніше про це в статті.Повна версія статті
- Органічні добрива: запорука родючого ґрунту і рясного врожаюОрганічні та мінеральні добрива потрібні, щоб істотно збільшити врожай. Якщо ви роздумуєте над питанням чи варто органічні добрива купити, то сподіваємося ми допоможемо вам. У цій статті зосередимо увагу саме на органічних натуральних добривах.Повна версія статті