Корзина
5 отзывов
Контакты
Группа Компаний «АГРОКИТ»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380966564175
+380443792027
Александр Тютенко
УкраинаКиевПромышленная 4
Карта

Причіп, тракторний причіп

Причіп, тракторний причіп

Для додаткового перевезення багажу, щоб зекономити на пальному та пришвидшити переміщення товару, використовують причіп. Його можна кріпити як до легкових автомобілів, так і до вантажних, або навіть до сільськогосподарської техніки, як трактор.

Для додаткового перевезення багажу, щоб зекономити на пальному та пришвидшити переміщення товару, використовують причіп. Його можна кріпити як до легкових автомобілів, так і до вантажних, або навіть до такого виду сільськогосподарської техніки, як трактор.

Для умов міста, коли треба швидко та маневро́во на вузьких дорогах перевезти меблі, офісну техніку, товари легкої промисловості для торгівлі, використовують одновісні причепи. Для них дозволяється швидкість до 80 км/год.

Часто таку техніку виготовляють з полегшених матеріалів – деревини, фанери або і взагалі використовується тканинний тент, натягнутий на каркас. Розвантаження відбувається за допомогою відкидного заднього борту.

Для перевезення великих об'ємів вантажу, особливо у сільському господарстві або у видобувній промисловості використовується причіп до трактора. За своєю конструкцією це причіп двовісний, що дозволяє йому бути більш стійким та перевозити більший об'єм вантажу (до 20 т).

Правда для забезпечення безпеки руху, швидкість такої великогабаритної техніки обмежується до 30 км/год. Розвантажується такий причіп за допомогою відкидного заднього борту. Бувають моделі, у котрих відкривається і бокові борти кузова або ж вони оснащені спеціальними розвантажувальними віконцями.

Взагалі тракторний причіп може перевозити будь-який вид сипучої суміші:

  • Вугілля;
  • Щебінь;
  • Пісок;
  • Цемент;
  • Деревину;
  • Пелети;
  • Зерно;
  • Кормові овочі

Дуже зручним у використанні є причіп самоскид. Різні моделі можуть відкидатися назад або вбік під кутом 45°. Такі причепи зручно використовувати на елеваторах або у гірничодобувній промисловості. Також можна обладнати причіп спеціальними шнеками для відвантаження товару прямо у залізничні вагони.

Спеціальна конструкція кузова з міцного металу, ще й ребристої форми для підсилення спротиву вібрації дозволяє перевозити вантажі навіть на важкодоступних відтинках доріг, наприклад у полі, на гірничовидобувних комбінатах чи у гірській місцевості.

З метою економії ви можете виготовити причіп до трактора своїми руками, однак перевозити надто важкі товари у ньому буде небезпечно. Окрім того важко так відрегулювати відстань між осями, щоб зробити рівномірним навантаження. Таку конструкцію може легко занести на повороті.

Набагато безпечніше купити причіп до трактора нового зразка. Заводська модель пройшла всі необхідні перевірки, має гарантію та дозволить вам здійснювати безкоштовно плановий ремонт.

Купить

Замовити та проконсультуватися щодо необхідної моделі причіпа ви можете у спеціалістів нашого сайту.

Другие статьи