Корзина
3 отзыва
Контакты
Группа Компаний «АГРОКИТ»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380966564175
+380443792027
+380443792028факс
Александр Тютенко
УкраинаКиевПромышленная 4
Карта

Стрічковий конвеєр

Стрічковий конвеєр

Для переміщення насипних або фасованих вантажів використовуються конвеєрні транспортери. Це машини безперервної дії, які пересувають вантаж, повністю механізуючи процес транспортування та економлячи людську працю. Першим конвеєр у промислове виробництво ввів Генрі Форд. Це дозволило йому не тільки прискорити виготовлення автомобілів, але й перейти до більш кваліфікованої праці своїх робітників.

Одним з таких механізмів є стрічковий конвеєр призначення якого – доставляти сипучі суміші (пісок, щебінь, вугілля, цемент, зернові та бобові культури, цукор, сіль, тощо) до сховищ або вантажних автомобілів.

Стрічковий конвеєр будова якого складається всього лиш з декількох елементів у користуванні є дуже простим механізмом. Основні блоки:

  • барабан приводу (який задає рух усій конструкції);
  • сама стрічка (з прогумованого матеріалу чи брезенту);
  • мотор-редуктор;
  • барабан, на який натягається стрічка;
  • ролики для допомоги руху стрічки;
  • конструкція-рама.

Розрізняють стрічкові конвеєри за типом конструкції (горизонтальні, з нахилом, ті, у яких кут нахилу регулюється). Горизонтальні ми часто можемо спостерігати у супермаркетах – це звичайні конвеєри біля кас. Ті, у котрих стрічка знаходиться під кутом, добре підходять для операцій завантаження чи розвантаження сипучих сумішей, уникаючи при цьому додаткової ручної праці.

Також розрізняють конвеєри за типом носійної поверхні – з гладкою стрічкою, з бортиками на краях (щоб не просипалася дрібнозерниста суміш), жолобчасті – стрічка увігнута донизу, такі транспортери часто використовують для пересування зерна, піску, круп та бобових. Жолоб посередині дозволяє не лише уникнути просипання суміші, але й пришвидшує її транспортування. Часто такі конвеєри додатково оснащують спеціальним рукавом, який потрібен при роботі з сумішами дрібного помелу, або завадити їхньому розсіюванню у повітрі.

Якщо вас зацікавив стрічковий конвеєр ціна на нього залежатиме від розміру та призначення даної установки. Є і зовсім малі, мобільні конструкції, які можна приєднати до кузова автомобіля. Вони дуже корисні у приватному господарстві, бо з їхньою допомогою можна не лише вчасно збирати врожай, але й виконувати різноманітні будівельні роботи.

Якщо ви вирішили стрічковий конвеєр купити для свого підприємства, то на нашому сайті представлені товари, якість яких підкріплена гарантією, окрім того уся продукція сертифікована та проходить сувору перевірку в заводських умовах. Тому робота зі стрічковим конвеєром не лише прискорить ваше виробництво, але також є безпечною для обслуговчого персоналу.