Корзина
3 отзыва
Контакты
Группа Компаний «АГРОКИТ»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380966564175
+380443792027
+380443792028факс
Александр Тютенко
УкраинаКиевПромышленная 4
Карта

Пелети, бункери для пелет

Пелети, бункери для пелет

Тверде паливо – хороша альтернатива газу, яка дозволяє заощаджувати на купівлі пального та забезпечує екологічно чистіше отримання тепла у необхідній вам кількості. Тверде паливо – це найдавніший вид пального, який супроводжує людство ще з часів отримання вміння користування вогнем. Проте в сучасних умовах здебільшого використовується спеціально оброблена сировина, котра дозволяє отримувати більшу тепловіддачу, а також краще пристосована до тривалого зберігання і займає значно менше місця ніж необроблена сировина. Одним з таких видів палива є пелети із соломи. Виглядають вони як гранули однакового розміру, щільно спресовані й мають порівняно невелику вагу.

Процес виготовлення гранул палива складається з таких етапів:

  • Основне дроблення
  • Сушіння
  • Додаткове дроблення
  • Перемішування
  • Зволоження
  • Пресування
  • Просушування
  • Фасування

Таким способом, зокрема, виготовляють пелети з деревини, для створення яких використовується тирса, тріски та інші відходи деревообробної промисловості. Спочатку сировина перемелюється у великих промислових дробарках. Потім подрібнена маса просушується (завдяки своєму невеликому розміру) для того, аби бути готовою до подальшого пресування та подається у дрібнішу дробарку, яка подрібнює суміш до розміру не більше, ніж 4 мм. Саме такі дрібні часточки можна пресувати у пресувальній машині. Але найкращими та найміцнішими виходять гранули, які було спресовано з часточок розміром 1,5 мм. Потім сировину перевіряють на вміст вологи. Занадто суха сировина погано склеюється, тому з неї важко буде формувати гранули. Вологість повинна бути на рівні 8%, тому інколи сировина потребує додаткового зволоження парою, яка подається за допомогою шнекового змішувача. Потім здійснюється пресування (вологу суміш продавлюють за допомогою пресу крізь матрицю з отворами необхідного діаметру). Наступним етапом відбувається охолодження пелет. Воно допомагає просушити та охолодити їх, таким чином роблячи їх твердими та міцними для подальшого транспортування та зберігання. Розфасовують пелети або насипним методом, або можуть їх фасувати у біг-беги. Подібною технологією отримують і пелети з лушпиння, які мають високу тепловіддачу.

Для тривалого зберігання палива використовують бункери для пелет, це вертикальні конусоподібні конструкції з оцинкованої сталі. Вони зберігають паливо від випадкового ушкодження або надмірного зволоження, що негативно впливатиме на їхню тепловіддачу. Пелетні бункери можуть також виготовлятися з деревини й навіть пластику чи брезенту, все залежить від того, де ви їх використовуватимете.